czynniki ekonomiczne

Jak handlowców binarnych, szczególnie dla tych z nas, którzy handlować bardzo krótkoterminowe – np opcji 60-sekundowe, 5-15 minute expiries – często tak opcjeonline naprawdę nie myśleć o szerszym zakresie rynku. Kiedy zrobić post analizy handlu, jestem prawie zawsze po prostu dostarczanie moje wykresy pięć minut, a bardzo bliska, obraz rynku. To ma sens, a po tym wszystkim, kiedy handel te krótkoterminowe expiries koniecznie trzeba spojrzeć na mniejszych uciśnięć czasowych dla uzyskania optymalnych rezultatów. opteck Czasami rzucę na opcje binarne opinie opteck wykresie dziennym, przy omawianiu ostatnie kilkudniowe, opteck multi-tygodniowego i / lub wielo-miesięczna wydajność środka trwałego, ale to naprawdę nie jest wielkim punktem.

Ale co jakiś czas, dobrze jest zapoznać się z szerokim zakresem rynku i zrozumieć, jak się sprawy mają w zakresie szerszym świetle. Czy konsolidacja? Czy to jest trendy? Gdzie to może iść dalej i jak można ten wpływ, co robisz w swoich IQ Option branżach na mniejszą skalę? IQ Option opinie 2016 opcje binarne Robię huśtawka forex handlu, choć w IQ Option ograniczonym zakresie w tej chwili, bo mają ograniczony czas, ale to pomaga mi być na bieżąco z większych trendów w grze na rynku. Jak światowe czynniki ekonomiczne przyczyniają się do tego, co jest występującym na zasadzie z dnia na dzień? Jeśli mają skłonność do handlu w jednym lub drugim kierunku w oparciu o te informacje?

Każdego dnia, zanim zacznę ja zawsze spędzić przyzwoite 15-30 minut, aby spojrzeć na wyższych uciśnięć czasowych, począwszy codziennie, i zobaczyć, jaką cenę poziomy mogłyby wchodzić w grę i gdzie może rynek potencjalnie iść. Wtedy ruch w dół na cztery godziny, po czym jedna godzina, 30 minut i 15 minut, dopóki jestem na wykresie 5 minut i mniej lub bardziej gotowe do skupienia się na handel, że kompresja czasu, Topoption szukając przewidywania, która Topoption opinie platforma strona cenie ogrodzenia może być na handlu Topoption po 5-15 minut (tj podstawową ideą małe ramki czasowej opcji binarnych). To zawsze dobry rytuał, aby dostać się i pomógł mi w moim obrotu.

Pod względem ogólnej perspektywy, euro zdecydowanie było w kawałku z pogorszeniem się latem tego roku w stosunku do innych głównych walut. Sytuacja finansowa w Rosji spada. Dane z USA były w większości pozytywne, co doprowadziło do spadku tej pary. Ponadto Europejski Bank Centralny rozważa również dodatkowy bodziec monetarny walczyć przeciwko stagnacji gospodarczej w strefie euro. Wysiłki złagodzenie ilościowe są nierozerwalnie depreciatory kierunku walucie, co więcej jest ona pompowana do gospodarki opcje binarne opartej na prostym procesie opcje binarne brokerzy oszustwo opinie podejmowania decyzji banku opcje binarne centralnego regulujące jego rozprzestrzeniania. Jeżeli dane dotyczące rynku pracy w USA produkuje dobre wyniki (w ujęciu pokonując oczekiwania lub zgrubnie dopasowując optymistyczne prognozy), para ta może w dalszym ciągu spadać. Następny tydzień będzie opowiadać w kierunku przyszłości. Non-farm danych płac wychodzi ten 5th piątek, wrzesień.

Poziom 1,3000 jest oczywiście poziom być ściśle monitorowane. Jeśli sytuacja na rynku pracy USA wygląda ostry, może kierować 1.3000 lub nawet zanurzyć się w 1,2000, który jak dotąd nie widziano od ponad roku. Jeśli liczba nowych bezrobotnych i dane płacowe pozarolniczym w USA przyniesie pozytywne rezultaty, Plus500 Rezerwa Federalna, Plus500 platforma opinie 2016 szef amerykańskiej polityki monetarnej, może wyglądać na Plus500 podniesienie stóp procentowych.

Stopy procentowe są zawsze ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o wycenę waluty. Wyższa stopa procentowa wzrasta popyt na tę walutę ze strony inwestorów (ponieważ prowadzi do wyższego zwrotu), a wyniki w ocenie powiedział waluty.Jeśli tak jest, można spojrzeć w kierunku idei USD podejmowania jeszcze więcej korzyści w stosunku do euro.

 

Nie trzeba dodawać, wiele jest jeszcze w powietrzu. Dno może przyjść szybko, ale to naprawdę zależy od ciągłej oceny zmiennych makroekonomicznych odpowiednich do każdej z dwóch największych gospodarek świata. Jako przedsiębiorca, to wszystko jest bardziej istotne im wyższe ramy czasowe korzystania oprzeć swój obrót off. Chociaż, oczywiście, jako krótkoterminowego przedsiębiorcy binarnym, doświadczając codziennie downtrends, które zostały niedawno powszechne, z pewnością może wpływać na skłonność do opcji put. Więc nawet na najmniejsze czasowych, można znaleźć – powinny znaleźć – że jesteś statystycznie bardziej prawdopodobne, aby wybrać kierunek ogólnej tendencji panującej któremu podlega bardziej makroskopowe skale czasowe, jak kompresja cztery godziny i powyżej.